LajmeShow Biz

Blendi Fevziu publikon videon duke lexuar filxhan

Blendi Fevziun e kishim parë si moderator, duke udhëtuar, të nervozuar, në shumë aventura por asnjëherë në rolin e një ‘Fallxhori’.

Ditën e sotme, Fevziu ka prishur çdo pritshmëri.

Ai ka zgjedhur që të kalojë të dielën në Kalanë e Petrelës, prej nga ku është shfaqur duke lexuar filxhanin.

Ai ka postuar një video në “Instagram” nga Kalaja teksa konsumonte një kafe turke e më pas merr rolin e fallxhorit dhe nis të lexojë fatin e tij.

Fevziu thotë se po shikon rrugë e se ky është një lajm i mirë.

“Një rrugë shoh, lajm i mirë po vjen nga larg. Kur sheh filxhan si plakat e lagjes në fëmijëri…”, shkruan Fevziu në “Instagram-in” e tij.

Gjithashtu mund te shikoni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Gjithashtu mund te shikoni
Close
Back to top button