Lajme

Dafina Zeqiri publikon videon duke vallëzuar bashkë me profesorin nga Vushtrria

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka publikuar një video në llogarinë e saj në Tiktok bashkë me profesorin që u bë i njohur për vallëzimin e tij.

Lulëzim Paci nga Vushtrria ka rrëfyer sot se është duke i përjetuar rëndë ofendimet që po merrë pasi videot e tij duke vallëzuar u bënë virale.

Pas rrëfimit të tij sot në KTV, ku edhe shpërtheu në lot, Paci mori përkrahje të madhe.

Ndërsa, ai ka marrë një ftesë edhe nga këngëtarja Dafina Zeqiri për të realizuar bashkë një video për TikTok në sheshin e Prishtinës.

Videoja u publikua disa orë pas ftesës që i bëri këngëtarja dhe ka marrë shumë pëlqime e komente brenda pak minutash.

https://www.tiktok.com/tag/meprofen

Gjithashtu mund te shikoni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button