LajmeShow Biz

Donaldi: Mendoj se Iliri është lojtar më i fortë se unë!

Njihen të dy si pretendentë. Iliri dhe Donaldi mbeten favoritë për të fituar BBV.

Së fundmi banorët e “Big Brother VIP” kanë zhvilluarnjë bisedë rreth lojtarit më të fortë brenda shtëpisë.

Egzona i ka kërkuar Donaldit të zgjedhë mes tij dhe Ilirit.

“Mendoj se Iliri është lojtar më i fortë se unë”, është shprehur Donaldi.

Banorët e tjerë kanë ndërhyrë duke shtuar se Iliri është më pak i përfshirë emocionalisht dhe kjo e ndihmon.

Kur mbetet edhe më pak se një muaj nga përfundimi i BBV jeta brenda shtëpisë e banorëve ka marrë rrjedhë interesante. Tashmë publiku gjykon se cili e meriton titullin.

Gjithashtu mund te shikoni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button