LajmeShow Biz

Dua Lipa fiton çmimin “Artistja Ndërkombëtare e Vitit” në NRJ Music Awards

NRJ Music Awards shpërbleu këngëtaren shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, si “Artisten Ndërkombëtare të Vitit” dhe Ed Sheeran si “Artistin Ndërkombëtar të Vitit”.

Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja ne rrjetet sociale përmes një InstaStory.

“Faleminderit dashuritë e mia”, ka shkruar ajo.

Gjithashtu mund te shikoni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Gjithashtu mund te shikoni
Close
Back to top button