LajmeShow Biz

Dua Lipa nuk njeh limite, kënga e saj “Levitating” shpallet më e mira e vitit 2021!

Kënga e Dua Lipës, është shpallur si më e mira e vitit 2021! Bëhet fjalë për këngën “Levitating”, e cila kryeson listën e 100 këngëve më të mira të vitit.

Këtë sukses, e ka ndarë vetë këngëtarja përmes një postimi në rrjete sociale, ku nuk lë pa falënderuar dhe personat që e kanë ndihmuar në këtë sukses.

“ëoëëeeee Levitating është kënga numër 1 e Billboard Hot 100 e vitit 2021!!! faleminderit Faleminderit! Duke e ndarë këtë moment me njerëzit që i dua shumë@the_koz @sarahhudsonxx @icoffeejr do të thotë bota për mua ??? @billboard @billboardcharts !!!!!”, shkruan Dua Lipa.

Gjithashtu mund te shikoni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Gjithashtu mund te shikoni
Close
Back to top button