Lajme

E nisi vitin mbarë, 30-vjeçari vë bast në kazino 2 euro dhe fiton mbi 2.6 milionë

Një 30-vjeçar francez ka fituar më shumë se 2.6 milionë euro dje në kazino në veri të Francës, pasi vuri bast vetëm 2 euro.

Sipas kazinos, në 10 vite ky “sistem” ka nxjerrë 66 fatlumë mes tyre 31 milionerë dhe ka dhënë fitime mbi 74 milionë euro.

Ndërkohë, natën e Vitit të Ri në një kazino në Saint-Malo në Francën perëndimore, një 40-vjeçar fitoi më shumë se 200,000 euro, pasi kishte vënë bast 80 cent

Gjithashtu mund te shikoni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Gjithashtu mund te shikoni
Close
Back to top button