Lajme

E zbulojnë mediat serbe: Berisha ka përgatitur një surprizë për Vuçiç në aeroport

TIRANE

Mediat serbe janë fokusuar tek protesta që po zhvillohet në Tiranë e thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha për të kundërshtuar vizitën e Aleksandër Vuçiç në Tiranë dhe nismën “Ballkani i Hapur”.

Novosti shkruan se protestuesit do të ndahen në dy grupe.

Një prej tyre do t’i bëjë një pritje Vuçiçit në aeroport.

“Sipas burimeve tona, organizatorë të demonstratës janë Sait Dolapi, ish-sekretar organizativ i PD-së lokale dhe Agron Kuliçaj e Sali Lushaj, njerëz më të besuar të ish-presidentit dhe kryeministrit Sali Berisha”, shkruan më tej Novosti.

Për më shumë lajme mos nguroni të na ndiqni në rrjetet tona sociale.

Gjithashtu mund te shikoni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button