Lajme

Macet e presidentëve, Meta i komenton Biden me foton e Sashës

Ditën e sotme u publikua në media se familja e presidentit të SHBA, Joe Biden kishte adaptuar një mace të cilen ë quajnë Willow. Po ashtu, presidenti SHBA postoi dhe një foto të maces në “Twitter”.

Por, kjo foto mesa duket ka tërhequr dhe vëmendjen e Presidentit Ilir Meta, i cili ka ka bërë një foto të maces së tij, Sasha dhe e ka komentuar në postimin e Biden.

Krahas fotos kreu i shtetit shqiptar shkruan; “Përshëndetje nga Shqipëria”

Gjithashtu mund te shikoni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button