Lajme

Mërgimtarit nga Zvicra ia vjedhin arin dhe dy orë dore në aeroport

Një person është ankuar në Polici se vëllait të tij iu janë vjedhur ari dhe dy orë dore nga valixhja.

Ai zyrtarëve policorë iu ka thënë se ngjarja ka ndodhur dje në aeroportin e Prishtinës “Adem Jashari”.

Sipas policisë, mërgimtari e vërejti se nuk i ka të gjitha gjësendet në valixhe, posa mbërriti në Zvicër.

Gjithashtu mund te shikoni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Gjithashtu mund te shikoni
Close
Back to top button