LajmeShow Biz

Mozzik i kundërpërgjigjet Sinan Vllasaliut: Nëse më falë Zoti djalë, në syneti të tij do të jesh këngëtari

Një deklaratë e këngëtarit Sinan Vllasaliu kundrejt reperëve, Mozzik dhe Don Xhon, u bë virale në rrjetet sociale.

Artisti i mirënjohur i skenës në një intervistë të dhënë së fundmi theksoi se tekstet e këtyre artistëve janë ‘turpi i botës’.

Një replikë apo kundërpërgjigje e ka bërë edhe Gramoz Aliu (emri i vërtetë), i cili thekson se do ta ftojë në synetinë e të birit.

Këngëtarët në anën tjetër janë ndër më të kërkuarit në treg, e njëherësh kanë korrë suksese të mëdha.

Ata po vazhdojnë të bëjnë muzikë e të jenë prezentë në mbrëmje e koncerte të ndryshme.

Gjithashtu mund te shikoni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Gjithashtu mund te shikoni
Close
Back to top button