LajmeSport

Muriqi zyrtarizohet te Mallorca me një video spektakolare

Vedat Muriqi është lojtari më i ri i Mallorca. Lajmin e ka bërë publik vetë klubi nëpër rrjetet sociale.

Videoja e prezantimit është shumë e veçantë, pasi Muriqi troket në derën e një tifozi që po luan PlayStation. Tifozi nuk i beson syve dhe mendon se është diçka virtuale.

Mirëpo, ajo që ra në sy në prezantimin e tij ishte se në një hulumtim në faqen zyrtare të La Ligës, ku pasqyrohen të gjitha lëvizjet në merkato, në krah të emrit të Vedat Muriqit është vendosur flamuri shqiptar duke injoruar keshtu flamurin e Kosoves.

Gjithashtu mund te shikoni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Gjithashtu mund te shikoni
Close
Back to top button