Lajme

Nisin talljet me foton e takimit Putin-Macron

Takimi mes presidentit të Francës, Emmanuel Macron dhe atij të Rusisë, Vladimir Putin, u përcoll me reagime të shumta në mediat sociale, një pjesë prej tyre e shndërruan në ‘meme’.

Arsye është tavolina e gjatë në të cilën krerët e dy shteteve diskutuan. Distanca e tyre në këtë tryezë ishte mbi dy metra, derisa komentues të shumtë kanë modifikuar pamjet.

Gjithashtu mund te shikoni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Gjithashtu mund te shikoni
Close
Back to top button