KurioziteteLajme

Një gaforre shitet për 44.000 dollarë

Një gaforre e dëborës, e cila ishte në ankand në provincën japoneze Isikawa, është shitur për 44.000 dollarë

Gaforrja u kap në Detin e Japonisë, në portin Kanazawa, njoftoi transmetuesi publik NHK, shkruan AA.

Në ankand, gaforrja me peshë 1,5 kilogram dhe me gjerësi prej 14,5 centimetrash u shit për 5 milionë jenë (44.000 dollarë).

Gjithashtu mund te shikoni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Gjithashtu mund te shikoni
Close
Back to top button