LajmeShow Biz

Nusret publikon foto në profilin e tij me këngëtaren shqiptare

Shefi i njohur i kuzhinës dhe pronari i shumë restoranteve në disa nga vendet më të pasura të botës, Nusret Gokçe, është gjithmonë në qendër të mediave.

Ai njihet si kuzhinieri më i famshëm në botë dhe për çmimet marramendëse në restorantet e tij.

Së fundmi, në një nga restorantet e tij ka qenë rep-artistja e njohur shqiptare, Loredana.

Ka qenë vet Nusret që ka publikuar një foto me Loredanën në “Instastory” në profilin e tij.

Nusret prej disa ditësh është komentuar për raportin me nënën e tij, ku bëri shumë ‘bujë’ shtëpia dhe kushtet në të cilat jetonte e ajo.

Gjithashtu mund te shikoni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Gjithashtu mund te shikoni
Close
Back to top button