Lajme

Osmani takohet me mërgatën në Kanada

Presidentja Osmani përveç se është takuar me udhëheqësinë e atij shteti, është takuar edhe me mërigmtarët tonë atje, duke thënë se ata po shkëlqejnë në profesione të ndryshme dhe janë shndërruar në imazh të mirë të vendit tonë.

Postimi në Facebook:

Gjatë vizitës sime në Kanada takova përfaqësues të mërgatës sonë, të cilët po shkëlqejnë në profesione të ndryshme dhe jane shndërruar në imazh të mirë të vendit tonë. Ata kontributin vazhdojnë ta shtrijnë edhe në Kosovë, Shqipëri, Maqedoni të Veriut e në vende të tjera, duke treguar kështu se largësia asnjëherë nuk e zbehë lidhjen me mëmëdheun. Faleminderit pafundësisht!

Gjithashtu mund te shikoni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Gjithashtu mund te shikoni
Close
Back to top button