Lajme

Për nder të përvjetorit të Pavarësisë, fotografia e Adem Jasharit vendoset edhe në Amerikë

Për nder të përvjetorit të Pavarësisë së Kosovës, janë vendosur billborde me figurën e Adem Jasharit edhe në një autostradë në Amerikë.

Këto billborde janë vendosur nga kompania shqiptaro-amerikano Tafingo që vepron në ShBA dhe Kosovë.

Stafi i kësaj kompanie kanë deklaruar se kjo është një mënyrë e mirë për ta promovuar Kosovën pranë popullit amerikan.

https://www.facebook.com/tafingoks/videos/995267648077645/?t=11

Gjithashtu mund te shikoni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Gjithashtu mund te shikoni
Close
Back to top button