LajmeShow Biz

Presidenti serb Vuçiç nderon me medalje aktorin Johnny Depp, ja arsyeja

Presidenti Aleksandar Vucic ka nderuar aktorin e Hollywood, Johnny Depp.

Për të u zhvillua një ceremoni në kryeqytetin serb Beograd ditën e djeshme për ‘meritat e shquara në aktivitetet publike dhe kulturore, veçanërisht në fushën e artit filmik dhe promovimin e Republikës së Serbisë në botë’.

Sipas mediave serbe, Depp ka qenë i përfshirë në disa projekte të lidhura me Serbinë vitet e fundit, duke xhiruar skena në Beograd.

“Falenderoj presidentin Vuçiç dhe këtë medalje, nëse më jepet nderi ta marr me vete, ju falënderoj që ma dhuruat. Unë jam në prag të një jete të re dhe më pëlqen, më pëlqen një rifillim. Dhe do të doja që ky fillim të niste këtu.”

Gjithashtu mund te shikoni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Gjithashtu mund te shikoni
Close
Back to top button