Lajme

Presidentja Osmani shkon në Brezovicë, mirëpritet nga drejtori legjitim, Sasha Ilic

Presidentja e Republikës, Vjosa Osmani së bashku me bashkëshortin e saj, Prindon Sadriu, kanë përzgjedhur që këtë të shtune të qëndrojnë në Brezovicë.

Në foton e publikuar nga faqja “Brezovica.info”, shihet presidentja Osmani dhe Sadriu nën shoqërimin e drejtorit të ski qendër Brezovica, Sasha Ilic.

Kujtojmë se ky i fundit është emëruar nga institucionet e Republikës së Kosovës.

Gjithashtu mund te shikoni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Gjithashtu mund te shikoni
Close
Back to top button