Lajme

Pritje të mëdha: Udhëtarët protestojnë në kufirin Serbi-Hungari

Mërgata e Kosovës është duke u përballur me pritje të mëdha nëpër kufij, tani që është duke u tkhyer në Diasporë.

Kolonat e veturave janë bërë aq të gjata dhe të padurueshme, sa në kufirin Serbi-Hungari është duke u protestuar.

Protesta me sirenat e veturave po bëhet për shkak të pritjes së gjatë në kufi.

Ju sjell pamje nga kufiri:

https://www.facebook.com/IndeksonlineOfficial/videos/316252683729421

Gjithashtu mund te shikoni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button