Lajme

Rita Ora promovon këngën e re “Follow Me”

Ditën e shtunë u publikua videoklipi i këngës “Folloë me” nga Rita Ora. Ajo u vesh si kaubojse për klipin e saj të ri “Follow Me”.

Dhe Rita Ora, 31 vjeçe, ngacmoi fansat me imazhe që paralajmëronin publikimin e këngës së saj të re ”Follow Me” në bashkëpunim me Sam Feldt teksa pozonte për fotografi në veturën e saj, të enjten.

Duke publikuar imazhet në Instagram, ajo shkroi: “Në lëvizje… thuaj se do të më ndjekësh?”, Sam Feldt”, ndërsa kishte vënë syze dielli të çuditshme, shkuan DailyMail.

Këngëtarja ka pozuar me syze dielli me model bardh e zi dhe xhaketë bomber të markës “Prada” me përmasa të mëdha.

Rita gjithashtu veshi një palë pantallona të shkurtra të zeza për çiklizëm ndërsa vuri në dukje këmbët e saj të tonifikuara dhe veshi i dizajnoi flokët e saj bionde në stilin topuz të çrregullt.

Klipi, i cili do të publikohet të shtunën, e paraqet Ritën në versionin e kaubojses në shkretëriën e Kalifornisë.

Gjithashtu mund te shikoni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Gjithashtu mund te shikoni
Close
Back to top button