Lajme

Rita Ora, publikon video duke vallëzuar me ritme shqiptare

Këngëtarja Rita Ora, vazhdimisht na bënë krenarë me sukseset e saj në muzikë.

Pavarësisht angazhimit të saj dhe famës që ka arritur në gjithë botën, ajo nuk i harrron asnjëherë rrënjet shqiptare.

Këngëtarja me origjinë nga Kosova, ka publikuar sot një video ku shihet duke vallëzuar nën ritmet e një këngë shqiptare.

Më poshtë mund të shihni videon:

view-source:https://video.gjirafa.com/embed/snaptik-7051156216441244975-rita-ora-mp4?autoplay=true&am=true

Gjithashtu mund te shikoni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button