kryefaqja


Prostituta shqiptare masakrohet me thikë në Itali, në mes të rrugësI riu martohet dhe nuk fton babain në dasmë, i ati: E…Një ditë më parë dha intervistë, Covid i merr jetën 35 vjeçarit…Skavica dhe gazi në Vlorë, kush janë planet për investimet e mëdha…Momenti i dhimbshëm/ Nëna e Gentian Qarrit qan më të madhe, e…Vlorë, 40 vjeçari qëllohet me 20 plumba, punonte si hidraulik…28 vjeçarja ndërron jetë nga Covid, kishte lindur pak ditë më parëKa pickuar një nga ish-ministret e tij, Rama përfundon në gjykatëParalajmërimi i Brataj pas shtimit të rasteve: Mund të mbyllemi nga ora…“Jeta seksuale mbaron”, Sazan Guri: Ja pse burrat i tradhëtojnë gratë pasi…


Diaspora

Emigracion

Turizem

Udhetime

Show Biz

Speciale


Prostituta shqiptare masakrohet me thikë në Itali, në mes të rrugës

nga shqiperiasot

Një prostitutë shqiptare që jetonte dhe punonte në Itali është vrarë ditën e sotme në mes të ditës në Pedriano të shtetit fqinj. 47 vjeçarja Luljeta Heshta është …

nga shqiperiasot


I riu martohet dhe nuk fton babain në dasmë, i ati: E mora vesh nga gruaja…


nga shqiperiasot


Një ditë më parë dha intervistë, Covid i merr jetën 35 vjeçarit tek Shefqet Ndroqi


nga shqiperiasot


Skavica dhe gazi në Vlorë, kush janë planet për investimet e mëdha amerikane në Shqipëri


nga shqiperiasot


Momenti i dhimbshëm/ Nëna e Gentian Qarrit qan më të madhe, e mban djali tjetër


nga shqiperiasot

Lajme

Life Style & Show Biz

Facebook
Twitter
Instagram
Youtube
Email

facebook

ME TE LEXUARA

Kategorite

MOTI

Tiranaovercast clouds63%4.1km/h90%15°C15°15°
14°
Mon
10°
Tue
10°
Wed
10°
Thu

Fri


Prostituta shqiptare masakrohet me thikë në Itali, në mes të…

Lexo më shumë


I riu martohet dhe nuk fton babain në dasmë, i…

Lexo më shumë


Një ditë më parë dha intervistë, Covid i merr jetën…

Lexo më shumë


Skavica dhe gazi në Vlorë, kush janë planet për investimet…

Lexo më shumë


Momenti i dhimbshëm/ Nëna e Gentian Qarrit qan më të…

Lexo më shumë


Vlorë, 40 vjeçari qëllohet me 20 plumba, punonte si hidraulik…

Lexo më shumë


28 vjeçarja ndërron jetë nga Covid, kishte lindur pak ditë…

Lexo më shumë


Ka pickuar një nga ish-ministret e tij, Rama përfundon në…

Lexo më shumë


Paralajmërimi i Brataj pas shtimit të rasteve: Mund të mbyllemi…

Lexo më shumë


“Jeta seksuale mbaron”, Sazan Guri: Ja pse burrat i tradhëtojnë…

Lexo më shumë
Featured SliderNo Post Found!

TURIZEMVideo / Vloggeri i njohur ndan eksperiencën e tij në Banjat e Bënjës, Përmet

nga shqiperiasotNis stuhia në të gjithë vendin, pamjet që vijnë nga Vlora

nga shqiperiasot

Lajmet e fundit

Back to top button