Lajme

Tifozët në stadiumin ‘Wembley’ një zëri këndojnë këngën e Dua Lipës

Dua Lipa me zërin e saj magjik ka arritur që të marrë vëmendje nga e gjithë bota dhe rrjedhimisht të dëgjohet nga shumë njerëz, shkruan KultPlus.

Njëri prej stadiumeve më të famshëm në Angli “Wembley” ka qenë i stërmbushur gjatë ditës së djeshme kur edhe është zhvilluar takimi mes Liverpoolit dhe Chelsea në kuadër të ndeshjes finale të Kupës së Anglisë.

90 mijë shikues të pranishëm në këtë stadium kanë dëgjuar dhe shumë prej tyre edhe kanë kënduar këngën e Dua Lipës me titull “One Kiss” në bashkëpunim me Calvin Harris.

Ky i fundit ka shpërndarë me publikun një video në llogarinë zyrtare në “Instagram”.

https://njekomb.org/wp-content/uploads/2022/02/6A4C51029064E873037701E8F9E4598D_video_dashinit.mp4?_=1

Gjithashtu mund te shikoni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Gjithashtu mund te shikoni
Close
Back to top button