Lajme

Zelensky bisedë telefonike me Ramën

Presidenti ukraianas Volodymyr Zelenskyy zhvilloi një bisedë telefonike me kryeministrin Edi Rama.

“Kam pasur një bisedë telefonike me kryeministrin Edi Rama. Folëm për luftën kundër pushtuesve rusë. U diskutua për punën e përbashkët brenda OKB-së. Ne vlerësojmë ndihmën praktike dhe mbështetjen e Shqipërisë në këtë kohë të vështirë. Ne po bëjmë gjithçka për t’i dhënë fund luftës. StopRusia”, shkruan Zelensky.

https://fb.watch/bz40nWrF7H/

Gjithashtu mund te shikoni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Gjithashtu mund te shikoni
Close
Back to top button